22 października 2013 r. w ramach piłkarskich rozgrywek nasza drużyna zmierzyła się z kolejnym rywalem – Domem Dziecka Konstancin.

Wiedzieliśmy, że mecz z tak doświadczonym zespołem nie będzie wcale łatwy. Po odejściu naszego rewelacyjnego bramkarza Rafała Kosieradzkiego przyszedł czas, aby w bramce swoje umiejętności pokazał Kamil Starczewski.

Nasz zespół bardzo źle rozpoczął spotkanie, tj. od utraty dwóch bramek. Jednak z minuty na minutę było coraz lepiej, a drużyna grała skuteczniej. Mimo iż początek meczu nie należał do udanych, to zespół potrafił się odblokować i zaczął strzelać gole. Jak zwykle nie zawiódł nasz kapitan Tomek Szałder i wynik po pierwszej połowie był dla nas korzystny (4:3).

Druga część spotkania była heroiczną walką, ponieważ każda z drużyn atakowała i szukała swojej szansy na zwycięstwo. Na pięć minut przed końcem meczu przegrywaliśmy 6:5, zdołaliśmy jednak przed ostatnim gwizdkiem doprowadzić do remisu i tym samym zdobyliśmy w spotkaniu 1 punkt.