26 listopada 2015 r. dwunastu wychowanków naszego ośrodka wybrało się na mecz piłki nożnej Ligi Europy na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.
         Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na rozpoczęcie ważnego spotkania Legii Warszawa z duńskim zespołem FC Midtjylland. Do tej pory legionistom nie wiodło się dobrze, ale tym razem pokazali, że potrafią świetnie grać. Dominowali na boisku i ostatecznie pokonali Duńczyków 1:0. Było to pierwsze zwycięstwo legionistów w rozgrywkach grupowych. Dzięki niemu piłkarze zachowali szansę na awans do 1/16 finału Ligi Europejskiej.
         Zwycięstwo Legia zawdzięcza Szwajcarowi – Aleksandrowi Prijoviciowi, który popisał się kapitalnym uderzeniem głową z odległości 15 metrów. Upragniona bramka padła na 10 minut przed końcem pierwszej połowy meczu. Szkoda tylko, że autor jedynego gola w tym spotkaniu musiał opuścić boisko z powodu lekkiej kontuzji.
         Trochę nam ziąb dokuczał, ale za to emocji nie brakowało. Warto więc było śledzić do końca dobrą grę Legii. Wzruszającym momentem imprezy było, zgodnie z tradycją, odśpiewanie utworu Czesława Niemena pt. „Sen o Warszawie”. Piosenka zintegrowała wszystkich kibiców i graczy.

Pobyt na stadionie Legii dostarczył nam miłych przeżyć, dużo emocji i wzruszeń.