Do wakacji zostało:
Strona główna
Licznik wizyt
402667
dziśdziś51
wczorajwczoraj175
w tym tygodniuw tym tygodniu382
w tym miesiącuw tym miesiącu3744
w sumiew sumie402667
obecnie 4

Udział w projekcie „Cierniste ścieżki historii” nauczył nas realizacji planów i pracy w grupie. Dał nam poczucie odpowiedzialności, tego że trzeba działać nie tylko dla własnej korzyści, ale i dobra całej grupy. Oczywiście było dużo pracy, ale jeżeli coś robi się z pasją, w dobrej atmosferze, to nie odczuwa się zmęczenia. Wręcz przeciwnie, nakręca nas to do jeszcze cięższej pracy. Najbardziej cieszymy się z docenienia naszych pomysłów przez innych. Jest to dla nas czymś bezcennym, bo wiemy, że to co robiliśmy i robimy, może wpłynąć na kogoś. Przy projekcie poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, w tym Pana Piotra Łubieńskiego, to wyjątkowy człowiek. Bardzo Go podziwiamy i lubiliśmy słuchać Jego opowieści z życia pełnego doświadczeń.

Piotr Bilicki, Przemek Dubielecki

 

Projekt dał mi wiele do myślenia. Nauczyłem się pracować w grupie. Od teraz wiem, że praca to nie tylko wysiłek, ale i przyjemność. Gdy panuje miła atmosfera, to aż chce się pracować nad projektem. Poznałem nowych ludzi, relacje z II wojny światowej i powstania warszawskiego. Wiem, co działo się w Warszawie w czasach okupacji.

Tomek Babkowski

 

Projekt dostarczył mi wiele informacji historycznych. Dzięki temu wiem, jak naprawdę było w czasie powstania i w obozach koncentracyjnych. Jestem bardzo zadowolony z udziału w projekcie.

Radosław Kotlewski

 

Projekt dostarczył mi wiele informacji na temat obozu Stutthof, powstania warszawskiego, a także życia w powojennej Warszawie.

Tomek Szałder

 

Poznałem wiele miejsc walki z okupantami. Projekt był przede wszystkim bardzo fajną zabawą, jeżeli można tak to nazwać… Takie projekty mogą pokazać, że nauka nie musi być nudna, ale ciekawa i fascynująca.

Paweł  Katafoni

 

Myślę, że takich projektów powinno być więcej, ponieważ skutecznie poszerzają wiedzę i pamięć o powstaniu warszawskim.

Damian Borkowski

 

Pierwszy raz usłyszałem o drastycznych wydarzeniach z okresu II wojny światowej, i to nie z książek czy od nauczycieli, ale od prawdziwego świadka tamtych wydarzeń.

Adrian Żuchowski