Świąteczny Turniej Piłki Nożnej „Dolna Cup” za nami!

19 grudnia odbył się Turniej Piłki Nożnej „Dolna Cup”, cyklicznie organizowany przez nasz ośrodek od 2016 r. W Centrum Futbolu Warszawianka do dyspozycji uczestników pozostawały dwa boiska piłkarskie. W tym roku „event” rozgrywany był systemem ligowym, czyli „każdy z każdym”. Łącznie obejrzeliśmy 28 spotkań. Do turnieju przystąpiło 8 zespołów z placówek wychowawczo – opiekuńczych z całego Mazowsza.

Debiutująca w „Dolna Cup” drużyna MOW Gołotczyzna zdobyła pierwsze miejsce. Na drugim uplasował się MOW Barska, trzecia lokata przypadła MOS Brożka. Gospodarze z  „Dolnej” zajęli ostatecznie piąte miejsce. Statuetka dla najlepszego zawodnika trafiła do Piotra M. z Gołotczyzny, najlepszym bramkarzem został Jakub D. z MOS Brożka. Szczegółowe wyniki poszczególnych drużyn.

Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju otrzymały puchary i piłki nożne. Najlepsze – trofea, medale i dedykowane upominki. Do wyróżnionych indywidualnie powędrowały statuetki oraz drobne nagrody rzeczowe. Zgodnie z turniejową tradycją na wszystkich uczestników czekała pożywna i smaczna grochówka z przepisu „Kaprala Kucharka”.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich opiekunom za stworzenie wspaniałego piłkarskiego święta w duchu sportowej rywalizacji. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych zawodach piłkarskich organizowanych przez nasz ośrodek.